Diğer Ülkeler

Avustralya Vizesi

Kategori: Diğer Ülkeler

AVUSTRALYA VİZESİ BAŞVURUSU HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLER

 

Acentamız sizin adınıza Avustralya Vizesi başvurunuzu yapmak üzere yetkili ve yasal izinlidir.

Vize için gerekli evraklar listesi başvuru yapacak kişinin başvurmak istediği vize türüne, seyahat amacına, iş ve mevcut gelir durumuna göre farklılık göstermektedir. Vize işlemlerinizde bizi tercih etmeniz halinde, almak istediğiniz vize türüne göre gerekli evraklar listesi tarafınıza gönderilecek ve evraklarınızın eksiksiz/doğru bir şekilde tamamlanması, başvurunuzun sorunsuz ilerlemesi ve vizenizi seyahatinizden önce almanız sağlanacaktır.

 

Avustralya vizesi başvurusu, Avustralya vize rejimi, göçmenlik veya vatandaşlık işlemleri hakkında aşağıda verilen ülkeye ait linkten daha fazla bilgi alabilirsiniz.

https://turkey.embassy.gov.au/ankaturkish/visiting_australia.html

 

Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan önemli bilgi için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız ve dikkatlice okuyunuz.

http://www.mfa.gov.tr/turk-vatandaslarinin-tabi-oldugu-vize-uygulamalari.tr.mfa

 

** Detaylı bilgi almak için ; 0 232 482 03 00 veya 0 554 433 79 39 numaralı telefonlarımızı arayabilirsiniz.

Adres:  Akdeniz Cad.Akdeniz İş Merkezi No: 5 Kat:7 Daire:719 Pasaport / İZMİR 

Tel: 0 232 482 0 300       Gsm: 0 554 433 79 39      Fax: 0 232 482 0 343

Email:  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.     Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.     Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

EKSELANS TURİZM SEYAHAT ACENTASI – A 6312

S5 Box