Ülkeler

AVUSTURYA VİZESİ BAŞVURUSU HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLER

Acentemiz sizin adınıza Avusturya Vizesi başvurunuzu yapmak üzere yetkili ve yasal izinlidir.

 

Vize için gerekli evraklar listesi başvuru yapacak kişinin başvurmak istediği vize türüne, seyahat amacına, iş, gelir ve mevcut durumuna göre farklılık göstermektedir. Vize işlemlerinizde bizi tercih etmeniz halinde, almak istediğiniz vize türüne göre gerekli evraklar listesi tarafınıza gönderilecek ve profesyonel ekibimiz evraklarınızın eksiksiz/doğru bir şekilde tamamlanmasını, başvurunuzun sorunsuz ilerlemesini ve vizenizi seyahatinizden önce almanızı sağlayacaktır.

Avusturya vize işlemleri için hizmet veren başvuru merkezi Türkiye'deki tüm illerden başvuru kabul eder, seyahat amacı ve seyahat süresine göre ilgili konsolosluğa dosyanızı gönderir. Avusturya Konsoloslukları sadece İstanbul ve Ankara illerinde bulunmaktadır.  Avusturya vize başvuru merkezi, İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bursa, Gaziantep, Edirne, Bodrum ve Trabzon illerinde bulunmaktadır.

Daha önce herhangi bir Schengen ülkesi vize başvurusunda parmak izi vermiş olsanız bile Avusturya Konsolosluğu her başvuruda parmak izinizi tekrar almaktadır. Evraklarınız tarafımıza ulaştıktan sonra istediğiniz veya vizenizin yetişmesi gereken tarihe göre randevunuz alınarak tarafınıza bildirilir. Başvuru merkezinden alınan randevular ücretsizdir. Vize işleminden vazgeçtiğinizde randevunuz iptal edilir. Sizden randevu için para isteyen kişi veya kurumlara güvenmeyiniz ve ödeme yapmayınız.

 

Avusturya vizesi başvurusu, Avusturya vize rejimi, göçmenlik, vatandaşlık ve diğer işlemler hakkında aşağıda verilen ülkeye ait linkten daha fazla bilgi alabilirsiniz.

https://www.bmeia.gv.at/tr/avusturya-bueyuekelciligi-ankara/

 

Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan önemli bilgi için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız ve dikkatlice okuyunuz.

http://www.mfa.gov.tr/turk-vatandaslarinin-tabi-oldugu-vize-uygulamalari.tr.mfa

 

** Detaylı bilgi almak için ; 0 232 482 03 00 veya 0 554 433 79 39 numaralı telefonlarımızı arayabilirsiniz.

Akdeniz Cad.Akdeniz İş Merkezi No: 5 Kat:1 Daire:105 Pasaport / İZMİR
Tel:0 232 482 0 300     Tel:0 232 482 0 343    Gsm:0 554 433 79 39 
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.   Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

EKSELANS TURİZM SEYAHAT ACENTASI – A 6312

 

S5 Box

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.